Titles you rated
Six SiblingsRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 1.5- Loving YouRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.0- General HospitalRated ★ 3.0
Im Kkeok JeongRated ★ 4.0- GhostRated ★ 3.5
Trap of YouthRated ★ 3.0- A Bluebird Has ItRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 4.5- One of A PairRated ★ 3.5
- Coffee HouseRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 3.5- LA ArirangRated ★ 3.0
RivalRated ★ 3.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 2.0
- School Season 1Rated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0