Titles you rated
- ContinuumRated ★ 2.5
ContinuumRated ★ 3.5
ContinuumRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0