Titles you rated
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Black AdamRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.0
NobodyRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0