Series
Ratings
184
HawkeyeRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Future ManRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.0- CASANOVARated ★ 3.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 2.5
American GodsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5- Bates MotelRated ★ 3.5
- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0