Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
MerlinRated ★ 3.5- The GatesRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0- The OriginalsRated ★ 2.5
The OriginalsRated ★ 3.0
The OriginalsRated ★ 3.5
Sleepy HollowRated ★ 2.5
Tamra IslandRated ★ 4.0
NikitaRated ★ 2.5
NikitaRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 4.0- DraculaRated ★ 2.5
- DominionRated ★ 3.0
NikitaRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.5- DominionRated ★ 4.0