Series
Ratings
40- Fairy CommiRated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 2.0
NonstopRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.5
Something Happened in BaliRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.0
GhostRated ★ 2.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 2.5
BigRated ★ 0.5
The Innocent ManRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
SignRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5