Series
Ratings
62
A Man Called GodRated ★ 1.5
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 2.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0