Titles you rated
My Lovely GirlRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
BrainRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.0
All InRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5