Series
Ratings
99
Sailor Moon SRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 1.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Witch's RomanceRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 1.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0