Titles you rated
LucyRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
FuryRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5