Titles you rated
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5