Movies
Ratings
168
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Cardcaptor Sakura: The Sealed CardRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 4.5
TarzanRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
I WishRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0