Series
Ratings
59
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
What's Up?Rated ★ 4.0