Movies
Ratings
356
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part II: EternalRated ★ 5.0
The Moment You Fall in LoveRated ★ 5.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part I: BeginningsRated ★ 5.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 5.0- Love, Chunibyo & Other Delusions! Rikka VersionRated ★ 5.0
- Ghost MessengerRated ★ 3.5
One Piece Film: GoldRated ★ 4.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 4.5
GarfieldRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Love Live! The School Idol MovieRated ★ 5.0
Beyond the Boundary: I'll Be Here - FutureRated ★ 5.0
Cats Don't Come When You CallRated ★ 5.0
Beyond the Boundary: I'll Be Here - PastRated ★ 5.0
The Boys Who Cried WolfRated ★ 4.0