Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
The Hidden FaceRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
The BabysitterRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5