Titles you rated
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 4.5- WORKING!!Rated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0