Titles you rated
 National TreasureRated ★ 4.0 National TreasureRated ★ 4.0
 Closer to HeavenRated ★ 4.0 Closer to HeavenRated ★ 4.0
 This Means WarRated ★ 3.0 This Means WarRated ★ 3.0
 The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0 The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
 Chicken RunRated ★ 4.0 Chicken RunRated ★ 4.0
 The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0 The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
 I Am Number FourRated ★ 3.0 I Am Number FourRated ★ 3.0
 Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0 Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
 Back to the Future Part IIRated ★ 4.0 Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
 HulkRated ★ 3.0 HulkRated ★ 3.0
 Marrying the MafiaRated ★ 3.0 Marrying the MafiaRated ★ 3.0
 Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0 Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
 Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0 Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
 The Incredible HulkRated ★ 3.0 The Incredible HulkRated ★ 3.0
- Highway StarRated ★ 3.0
 My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0 My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
 Midnight FMRated ★ 4.0 Midnight FMRated ★ 4.0
 Late BlossomRated ★ 4.0 Late BlossomRated ★ 4.0
 Knight and DayRated ★ 3.0 Knight and DayRated ★ 3.0
 Running TurtleRated ★ 3.0 Running TurtleRated ★ 3.0