Titles you rated
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.0
Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. WalkerRated ★ 3.5
The Alienist Season 1Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The WatcherRated ★ 2.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0