Titles you rated
Election 2Rated ★ 4.0
ElectionRated ★ 4.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Forbidden FairytaleRated ★ 2.5
The CulpritRated ★ 2.5
No LimitRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mea CulpaRated ★ 2.0
LolitaRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 3.5
Ad VitamRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
SabrinaRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.5