Titles you rated
- Palace of DreamsRated ★ 3.5
- BodyguardRated ★ 3.5
Sweet SpyRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 1.5
JumongRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- Country PrincessRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 2.5
The King's DoctorRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.5