Titles you rated
AvatarRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Thank You for SmokingRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0