Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
My Lovely FoolRated ★ 3.0- Snow FlowerRated ★ 3.5
Bride of the SunRated ★ 3.0
HERORated ★ 2.5
Twenty Years OldRated ★ 2.5
Cheongdamdong 111Rated ★ 1.0
Mackerel RunRated ★ 2.5
Operation ProposalRated ★ 2.5
The VirusRated ★ 4.0- Jungle Fish 1Rated ★ 3.5
Birth SecretRated ★ 3.0
Shining RomanceRated ★ 3.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.5
LobbyistRated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 3.5- Eyes of DawnRated ★ 4.5
Pure LoveRated ★ 2.5
My Daughter the FlowerRated ★ 2.5