Movies
Ratings
837
F1: The MovieRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Pain and GloryRated ★ 5.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Millennium MamboRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The Nights of CabiriaRated ★ 4.5
Frankie and JohnnyRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Clerks IIIRated ★ 2.5