Titles you rated
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 1.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 2.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0