Titles you rated
MirandaRated ★ 3.5- MirandaRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0