Titles you rated
TarRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5- Hansan ReduxRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0