Titles you rated
Pacific RimRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Ghostbusters IIRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0