Titles you rated
HancockRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0