Titles you rated
300Rated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 5.0