Movies
Ratings
226
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
StreetDance 3DRated ★ 4.0