Movies
Ratings
358
InterstellarRated ★ 5.0
BrazilRated ★ 4.5
The Zero TheoremRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Drop ZoneRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Air Force OneRated ★ 3.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0
The IllusionistRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
Batman ForeverRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Deep RisingRated ★ 3.5