Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0- SinglesRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0