Series
Ratings
94
UnframedRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Gourmet Detective Goro AkechiRated ★ 0.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 5.0
The FourRated ★ 4.5
Gank Your HeartRated ★ 0.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Dokkaebi: Wisdom HuntersRated ★ 0.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Ossan's LoveRated ★ 0.5
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 0.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
MotherRated ★ 5.0
Cherry Blossoms After WinterRated ★ 3.0