Movies
Ratings
164
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 2.0
TyphoonRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Vertical LimitRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
Dear JohnRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
One Fine DayRated ★ 4.0