Titles you rated
Side EffectsRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Green ChairRated ★ 0.5
Public EnemyRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0