Movies
Ratings
18
SnowpiercerRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0