Series
Ratings
70
After LifeRated ★ 5.0- DerekRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Handsome SiblingsRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 4.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5