Movies
Ratings
17
Fly Away HomeRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0