Movies
Ratings
78
InceptionRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
SolaninRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Addams Family ValuesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5