Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5