Movies
Ratings
180
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 2.5
TangledRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5