Titles you rated
- In the FleshRated ★ 4.5
- In the FleshRated ★ 4.5
Nirvana in FireRated ★ 5.0
Eternal LoveRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 1.0
TriangleRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 3.5