Movies
Ratings
2351
Good NewsRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Life Is But a DreamRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
JawsRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
PonyoRated ★ 1.5
Spirited AwayRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 1.5
Porco RossoRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 2.0
UpRated ★ 2.5
Dragonball EvolutionRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 2.0
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 0.5
Spy NationRated ★ 0.5