Titles you rated
The Man from EarthRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
A Few Good MenRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5