Movies
Ratings
495
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5