Titles you rated
The Blue LagoonRated ★ 5.0
Violet Evergarden The MovieRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
RomaRated ★ 4.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
6 UndergroundRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5