Titles you rated
House of Flying DaggersRated ★ 0.5
The BanquetRated ★ 3.0
Raise the Red LanternRated ★ 3.5
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.0
The GrandmasterRated ★ 3.0
2046Rated ★ 4.0
BronsonRated ★ 3.0
All About My MotherRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 2.5
ElegyRated ★ 3.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
A Dangerous MethodRated ★ 2.0
Eastern PromisesRated ★ 4.0
71 Fragments of a Chronology of ChanceRated ★ 2.5
The Seventh ContinentRated ★ 3.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
American History XRated ★ 4.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0