Movies
Ratings
472
Lewis Capaldi: How I'm Feeling NowRated ★ 3.0
Miss AmericanaRated ★ 3.5
Good BoyRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
The Last Full MeasureRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.0