Titles you rated
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5- The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 3.5