Movies
Ratings
911
Mickey 17Rated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
AlonersRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
RomeoRated ★ 4.0
Super Star LeeHyoriRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0